Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobřany

Firma Výkup Antik Dobřany je zaměřena na výkup starožitností Dobřany a starožitného nábytku Dobřany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobřany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobřany a výkup retro doplňků Dobřany jako jsou stará křesla Dobřany, staré kredence Dobřany, chromové gauče Dobřany, starožitné psací stoly Dobřany, starožitné jídelny Dobřany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobřany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobřany, výkup starožitného nábytku Dobřany, výkup použitého nábytku Dobřany, výkup nábytku Dobřany, výkup chromového nábytku Dobřany, výkup designového nábytku Dobřany, výkup nábytku Halabala Dobřany, výkup křesel Dobřany, výkup porcelánu Dobřany, výkup z pozůstalostí Dobřany, vyklízení pozůstalostí Dobřany. odhad starožitností Dobřany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI