Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobrá

Firma Výkup Antik Dobrá je zaměřena na výkup starožitností Dobrá a starožitného nábytku Dobrá po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobrá ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobrá a výkup retro doplňků Dobrá jako jsou stará křesla Dobrá, staré kredence Dobrá, chromové gauče Dobrá, starožitné psací stoly Dobrá, starožitné jídelny Dobrá, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobrá z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobrá, výkup starožitného nábytku Dobrá, výkup použitého nábytku Dobrá, výkup nábytku Dobrá, výkup chromového nábytku Dobrá, výkup designového nábytku Dobrá, výkup nábytku Halabala Dobrá, výkup křesel Dobrá, výkup porcelánu Dobrá, výkup z pozůstalostí Dobrá, vyklízení pozůstalostí Dobrá. odhad starožitností Dobrá

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI