Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobkovice

Firma Výkup Antik Dobkovice je zaměřena na výkup starožitností Dobkovice a starožitného nábytku Dobkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobkovice a výkup retro doplňků Dobkovice jako jsou stará křesla Dobkovice, staré kredence Dobkovice, chromové gauče Dobkovice, starožitné psací stoly Dobkovice, starožitné jídelny Dobkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobkovice, výkup starožitného nábytku Dobkovice, výkup použitého nábytku Dobkovice, výkup nábytku Dobkovice, výkup chromového nábytku Dobkovice, výkup designového nábytku Dobkovice, výkup nábytku Halabala Dobkovice, výkup křesel Dobkovice, výkup porcelánu Dobkovice, výkup z pozůstalostí Dobkovice, vyklízení pozůstalostí Dobkovice. odhad starožitností Dobkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI