Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dobelice

Firma Výkup Antik Dobelice je zaměřena na výkup starožitností Dobelice a starožitného nábytku Dobelice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDobelice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dobelice a výkup retro doplňků Dobelice jako jsou stará křesla Dobelice, staré kredence Dobelice, chromové gauče Dobelice, starožitné psací stoly Dobelice, starožitné jídelny Dobelice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dobelice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dobelice, výkup starožitného nábytku Dobelice, výkup použitého nábytku Dobelice, výkup nábytku Dobelice, výkup chromového nábytku Dobelice, výkup designového nábytku Dobelice, výkup nábytku Halabala Dobelice, výkup křesel Dobelice, výkup porcelánu Dobelice, výkup z pozůstalostí Dobelice, vyklízení pozůstalostí Dobelice. odhad starožitností Dobelice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI