Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dnešice

Firma Výkup Antik Dnešice je zaměřena na výkup starožitností Dnešice a starožitného nábytku Dnešice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDnešice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dnešice a výkup retro doplňků Dnešice jako jsou stará křesla Dnešice, staré kredence Dnešice, chromové gauče Dnešice, starožitné psací stoly Dnešice, starožitné jídelny Dnešice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dnešice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dnešice, výkup starožitného nábytku Dnešice, výkup použitého nábytku Dnešice, výkup nábytku Dnešice, výkup chromového nábytku Dnešice, výkup designového nábytku Dnešice, výkup nábytku Halabala Dnešice, výkup křesel Dnešice, výkup porcelánu Dnešice, výkup z pozůstalostí Dnešice, vyklízení pozůstalostí Dnešice. odhad starožitností Dnešice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI