Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dlouhopolsko

Firma Výkup Antik Dlouhopolsko je zaměřena na výkup starožitností Dlouhopolsko a starožitného nábytku Dlouhopolsko po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDlouhopolsko ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dlouhopolsko a výkup retro doplňků Dlouhopolsko jako jsou stará křesla Dlouhopolsko, staré kredence Dlouhopolsko, chromové gauče Dlouhopolsko, starožitné psací stoly Dlouhopolsko, starožitné jídelny Dlouhopolsko, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dlouhopolsko z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dlouhopolsko, výkup starožitného nábytku Dlouhopolsko, výkup použitého nábytku Dlouhopolsko, výkup nábytku Dlouhopolsko, výkup chromového nábytku Dlouhopolsko, výkup designového nábytku Dlouhopolsko, výkup nábytku Halabala Dlouhopolsko, výkup křesel Dlouhopolsko, výkup porcelánu Dlouhopolsko, výkup z pozůstalostí Dlouhopolsko, vyklízení pozůstalostí Dlouhopolsko. odhad starožitností Dlouhopolsko

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI