Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dlouhomilov

Firma Výkup Antik Dlouhomilov je zaměřena na výkup starožitností Dlouhomilov a starožitného nábytku Dlouhomilov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDlouhomilov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dlouhomilov a výkup retro doplňků Dlouhomilov jako jsou stará křesla Dlouhomilov, staré kredence Dlouhomilov, chromové gauče Dlouhomilov, starožitné psací stoly Dlouhomilov, starožitné jídelny Dlouhomilov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dlouhomilov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dlouhomilov, výkup starožitného nábytku Dlouhomilov, výkup použitého nábytku Dlouhomilov, výkup nábytku Dlouhomilov, výkup chromového nábytku Dlouhomilov, výkup designového nábytku Dlouhomilov, výkup nábytku Halabala Dlouhomilov, výkup křesel Dlouhomilov, výkup porcelánu Dlouhomilov, výkup z pozůstalostí Dlouhomilov, vyklízení pozůstalostí Dlouhomilov. odhad starožitností Dlouhomilov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI