Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dlouhé

Firma Výkup Antik Dlouhé je zaměřena na výkup starožitností Dlouhé a starožitného nábytku Dlouhé po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDlouhé ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dlouhé a výkup retro doplňků Dlouhé jako jsou stará křesla Dlouhé, staré kredence Dlouhé, chromové gauče Dlouhé, starožitné psací stoly Dlouhé, starožitné jídelny Dlouhé, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dlouhé z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dlouhé, výkup starožitného nábytku Dlouhé, výkup použitého nábytku Dlouhé, výkup nábytku Dlouhé, výkup chromového nábytku Dlouhé, výkup designového nábytku Dlouhé, výkup nábytku Halabala Dlouhé, výkup křesel Dlouhé, výkup porcelánu Dlouhé, výkup z pozůstalostí Dlouhé, vyklízení pozůstalostí Dlouhé. odhad starožitností Dlouhé

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI