Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dlažkovice

Firma Výkup Antik Dlažkovice je zaměřena na výkup starožitností Dlažkovice a starožitného nábytku Dlažkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDlažkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dlažkovice a výkup retro doplňků Dlažkovice jako jsou stará křesla Dlažkovice, staré kredence Dlažkovice, chromové gauče Dlažkovice, starožitné psací stoly Dlažkovice, starožitné jídelny Dlažkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dlažkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dlažkovice, výkup starožitného nábytku Dlažkovice, výkup použitého nábytku Dlažkovice, výkup nábytku Dlažkovice, výkup chromového nábytku Dlažkovice, výkup designového nábytku Dlažkovice, výkup nábytku Halabala Dlažkovice, výkup křesel Dlažkovice, výkup porcelánu Dlažkovice, výkup z pozůstalostí Dlažkovice, vyklízení pozůstalostí Dlažkovice. odhad starožitností Dlažkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI