Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Divišov

Firma Výkup Antik Divišov je zaměřena na výkup starožitností Divišov a starožitného nábytku Divišov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDivišov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Divišov a výkup retro doplňků Divišov jako jsou stará křesla Divišov, staré kredence Divišov, chromové gauče Divišov, starožitné psací stoly Divišov, starožitné jídelny Divišov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Divišov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Divišov, výkup starožitného nábytku Divišov, výkup použitého nábytku Divišov, výkup nábytku Divišov, výkup chromového nábytku Divišov, výkup designového nábytku Divišov, výkup nábytku Halabala Divišov, výkup křesel Divišov, výkup porcelánu Divišov, výkup z pozůstalostí Divišov, vyklízení pozůstalostí Divišov. odhad starožitností Divišov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI