Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Diváky

Firma Výkup Antik Diváky je zaměřena na výkup starožitností Diváky a starožitného nábytku Diváky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDiváky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Diváky a výkup retro doplňků Diváky jako jsou stará křesla Diváky, staré kredence Diváky, chromové gauče Diváky, starožitné psací stoly Diváky, starožitné jídelny Diváky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Diváky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Diváky, výkup starožitného nábytku Diváky, výkup použitého nábytku Diváky, výkup nábytku Diváky, výkup chromového nábytku Diváky, výkup designového nábytku Diváky, výkup nábytku Halabala Diváky, výkup křesel Diváky, výkup porcelánu Diváky, výkup z pozůstalostí Diváky, vyklízení pozůstalostí Diváky. odhad starožitností Diváky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI