Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dílce

Firma Výkup Antik Dílce je zaměřena na výkup starožitností Dílce a starožitného nábytku Dílce po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDílce ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dílce a výkup retro doplňků Dílce jako jsou stará křesla Dílce, staré kredence Dílce, chromové gauče Dílce, starožitné psací stoly Dílce, starožitné jídelny Dílce, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dílce z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dílce, výkup starožitného nábytku Dílce, výkup použitého nábytku Dílce, výkup nábytku Dílce, výkup chromového nábytku Dílce, výkup designového nábytku Dílce, výkup nábytku Halabala Dílce, výkup křesel Dílce, výkup porcelánu Dílce, výkup z pozůstalostí Dílce, vyklízení pozůstalostí Dílce. odhad starožitností Dílce

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI