Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dětřichov

Firma Výkup Antik Dětřichov je zaměřena na výkup starožitností Dětřichov a starožitného nábytku Dětřichov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDětřichov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dětřichov a výkup retro doplňků Dětřichov jako jsou stará křesla Dětřichov, staré kredence Dětřichov, chromové gauče Dětřichov, starožitné psací stoly Dětřichov, starožitné jídelny Dětřichov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dětřichov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dětřichov, výkup starožitného nábytku Dětřichov, výkup použitého nábytku Dětřichov, výkup nábytku Dětřichov, výkup chromového nábytku Dětřichov, výkup designového nábytku Dětřichov, výkup nábytku Halabala Dětřichov, výkup křesel Dětřichov, výkup porcelánu Dětřichov, výkup z pozůstalostí Dětřichov, vyklízení pozůstalostí Dětřichov. odhad starožitností Dětřichov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI