Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dětkovice

Firma Výkup Antik Dětkovice je zaměřena na výkup starožitností Dětkovice a starožitného nábytku Dětkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDětkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dětkovice a výkup retro doplňků Dětkovice jako jsou stará křesla Dětkovice, staré kredence Dětkovice, chromové gauče Dětkovice, starožitné psací stoly Dětkovice, starožitné jídelny Dětkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dětkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dětkovice, výkup starožitného nábytku Dětkovice, výkup použitého nábytku Dětkovice, výkup nábytku Dětkovice, výkup chromového nábytku Dětkovice, výkup designového nábytku Dětkovice, výkup nábytku Halabala Dětkovice, výkup křesel Dětkovice, výkup porcelánu Dětkovice, výkup z pozůstalostí Dětkovice, vyklízení pozůstalostí Dětkovice. odhad starožitností Dětkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI