Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dětenice

Firma Výkup Antik Dětenice je zaměřena na výkup starožitností Dětenice a starožitného nábytku Dětenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDětenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dětenice a výkup retro doplňků Dětenice jako jsou stará křesla Dětenice, staré kredence Dětenice, chromové gauče Dětenice, starožitné psací stoly Dětenice, starožitné jídelny Dětenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dětenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dětenice, výkup starožitného nábytku Dětenice, výkup použitého nábytku Dětenice, výkup nábytku Dětenice, výkup chromového nábytku Dětenice, výkup designového nábytku Dětenice, výkup nábytku Halabala Dětenice, výkup křesel Dětenice, výkup porcelánu Dětenice, výkup z pozůstalostí Dětenice, vyklízení pozůstalostí Dětenice. odhad starožitností Dětenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI