Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Deštnice

Firma Výkup Antik Deštnice je zaměřena na výkup starožitností Deštnice a starožitného nábytku Deštnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDeštnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Deštnice a výkup retro doplňků Deštnice jako jsou stará křesla Deštnice, staré kredence Deštnice, chromové gauče Deštnice, starožitné psací stoly Deštnice, starožitné jídelny Deštnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Deštnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Deštnice, výkup starožitného nábytku Deštnice, výkup použitého nábytku Deštnice, výkup nábytku Deštnice, výkup chromového nábytku Deštnice, výkup designového nábytku Deštnice, výkup nábytku Halabala Deštnice, výkup křesel Deštnice, výkup porcelánu Deštnice, výkup z pozůstalostí Deštnice, vyklízení pozůstalostí Deštnice. odhad starožitností Deštnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI