Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Deštná

Firma Výkup Antik Deštná je zaměřena na výkup starožitností Deštná a starožitného nábytku Deštná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDeštná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Deštná a výkup retro doplňků Deštná jako jsou stará křesla Deštná, staré kredence Deštná, chromové gauče Deštná, starožitné psací stoly Deštná, starožitné jídelny Deštná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Deštná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Deštná, výkup starožitného nábytku Deštná, výkup použitého nábytku Deštná, výkup nábytku Deštná, výkup chromového nábytku Deštná, výkup designového nábytku Deštná, výkup nábytku Halabala Deštná, výkup křesel Deštná, výkup porcelánu Deštná, výkup z pozůstalostí Deštná, vyklízení pozůstalostí Deštná. odhad starožitností Deštná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI