Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Desná

Firma Výkup Antik Desná je zaměřena na výkup starožitností Desná a starožitného nábytku Desná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDesná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Desná a výkup retro doplňků Desná jako jsou stará křesla Desná, staré kredence Desná, chromové gauče Desná, starožitné psací stoly Desná, starožitné jídelny Desná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Desná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Desná, výkup starožitného nábytku Desná, výkup použitého nábytku Desná, výkup nábytku Desná, výkup chromového nábytku Desná, výkup designového nábytku Desná, výkup nábytku Halabala Desná, výkup křesel Desná, výkup porcelánu Desná, výkup z pozůstalostí Desná, vyklízení pozůstalostí Desná. odhad starožitností Desná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI