Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dešenice

Firma Výkup Antik Dešenice je zaměřena na výkup starožitností Dešenice a starožitného nábytku Dešenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDešenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dešenice a výkup retro doplňků Dešenice jako jsou stará křesla Dešenice, staré kredence Dešenice, chromové gauče Dešenice, starožitné psací stoly Dešenice, starožitné jídelny Dešenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dešenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dešenice, výkup starožitného nábytku Dešenice, výkup použitého nábytku Dešenice, výkup nábytku Dešenice, výkup chromového nábytku Dešenice, výkup designového nábytku Dešenice, výkup nábytku Halabala Dešenice, výkup křesel Dešenice, výkup porcelánu Dešenice, výkup z pozůstalostí Dešenice, vyklízení pozůstalostí Dešenice. odhad starožitností Dešenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI