Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dehtáře

Firma Výkup Antik Dehtáře je zaměřena na výkup starožitností Dehtáře a starožitného nábytku Dehtáře po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDehtáře ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dehtáře a výkup retro doplňků Dehtáře jako jsou stará křesla Dehtáře, staré kredence Dehtáře, chromové gauče Dehtáře, starožitné psací stoly Dehtáře, starožitné jídelny Dehtáře, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dehtáře z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dehtáře, výkup starožitného nábytku Dehtáře, výkup použitého nábytku Dehtáře, výkup nábytku Dehtáře, výkup chromového nábytku Dehtáře, výkup designového nábytku Dehtáře, výkup nábytku Halabala Dehtáře, výkup křesel Dehtáře, výkup porcelánu Dehtáře, výkup z pozůstalostí Dehtáře, vyklízení pozůstalostí Dehtáře. odhad starožitností Dehtáře

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI