Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dědová

Firma Výkup Antik Dědová je zaměřena na výkup starožitností Dědová a starožitného nábytku Dědová po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDědová ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dědová a výkup retro doplňků Dědová jako jsou stará křesla Dědová, staré kredence Dědová, chromové gauče Dědová, starožitné psací stoly Dědová, starožitné jídelny Dědová, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dědová z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dědová, výkup starožitného nábytku Dědová, výkup použitého nábytku Dědová, výkup nábytku Dědová, výkup chromového nábytku Dědová, výkup designového nábytku Dědová, výkup nábytku Halabala Dědová, výkup křesel Dědová, výkup porcelánu Dědová, výkup z pozůstalostí Dědová, vyklízení pozůstalostí Dědová. odhad starožitností Dědová

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI