Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dědice

Firma Výkup Antik Dědice je zaměřena na výkup starožitností Dědice a starožitného nábytku Dědice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDědice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dědice a výkup retro doplňků Dědice jako jsou stará křesla Dědice, staré kredence Dědice, chromové gauče Dědice, starožitné psací stoly Dědice, starožitné jídelny Dědice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dědice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dědice, výkup starožitného nábytku Dědice, výkup použitého nábytku Dědice, výkup nábytku Dědice, výkup chromového nábytku Dědice, výkup designového nábytku Dědice, výkup nábytku Halabala Dědice, výkup křesel Dědice, výkup porcelánu Dědice, výkup z pozůstalostí Dědice, vyklízení pozůstalostí Dědice. odhad starožitností Dědice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI