Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Děčany

Firma Výkup Antik Děčany je zaměřena na výkup starožitností Děčany a starožitného nábytku Děčany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDěčany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Děčany a výkup retro doplňků Děčany jako jsou stará křesla Děčany, staré kredence Děčany, chromové gauče Děčany, starožitné psací stoly Děčany, starožitné jídelny Děčany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Děčany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Děčany, výkup starožitného nábytku Děčany, výkup použitého nábytku Děčany, výkup nábytku Děčany, výkup chromového nábytku Děčany, výkup designového nábytku Děčany, výkup nábytku Halabala Děčany, výkup křesel Děčany, výkup porcelánu Děčany, výkup z pozůstalostí Děčany, vyklízení pozůstalostí Děčany. odhad starožitností Děčany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI