Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dasný

Firma Výkup Antik Dasný je zaměřena na výkup starožitností Dasný a starožitného nábytku Dasný po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDasný ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dasný a výkup retro doplňků Dasný jako jsou stará křesla Dasný, staré kredence Dasný, chromové gauče Dasný, starožitné psací stoly Dasný, starožitné jídelny Dasný, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dasný z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dasný, výkup starožitného nábytku Dasný, výkup použitého nábytku Dasný, výkup nábytku Dasný, výkup chromového nábytku Dasný, výkup designového nábytku Dasný, výkup nábytku Halabala Dasný, výkup křesel Dasný, výkup porcelánu Dasný, výkup z pozůstalostí Dasný, vyklízení pozůstalostí Dasný. odhad starožitností Dasný

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI