Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dašice

Firma Výkup Antik Dašice je zaměřena na výkup starožitností Dašice a starožitného nábytku Dašice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDašice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dašice a výkup retro doplňků Dašice jako jsou stará křesla Dašice, staré kredence Dašice, chromové gauče Dašice, starožitné psací stoly Dašice, starožitné jídelny Dašice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dašice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dašice, výkup starožitného nábytku Dašice, výkup použitého nábytku Dašice, výkup nábytku Dašice, výkup chromového nábytku Dašice, výkup designového nábytku Dašice, výkup nábytku Halabala Dašice, výkup křesel Dašice, výkup porcelánu Dašice, výkup z pozůstalostí Dašice, vyklízení pozůstalostí Dašice. odhad starožitností Dašice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI