Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Daňkovice

Firma Výkup Antik Daňkovice je zaměřena na výkup starožitností Daňkovice a starožitného nábytku Daňkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDaňkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Daňkovice a výkup retro doplňků Daňkovice jako jsou stará křesla Daňkovice, staré kredence Daňkovice, chromové gauče Daňkovice, starožitné psací stoly Daňkovice, starožitné jídelny Daňkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Daňkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Daňkovice, výkup starožitného nábytku Daňkovice, výkup použitého nábytku Daňkovice, výkup nábytku Daňkovice, výkup chromového nábytku Daňkovice, výkup designového nábytku Daňkovice, výkup nábytku Halabala Daňkovice, výkup křesel Daňkovice, výkup porcelánu Daňkovice, výkup z pozůstalostí Daňkovice, vyklízení pozůstalostí Daňkovice. odhad starožitností Daňkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI