Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dalešice

Firma Výkup Antik Dalešice je zaměřena na výkup starožitností Dalešice a starožitného nábytku Dalešice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDalešice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dalešice a výkup retro doplňků Dalešice jako jsou stará křesla Dalešice, staré kredence Dalešice, chromové gauče Dalešice, starožitné psací stoly Dalešice, starožitné jídelny Dalešice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dalešice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dalešice, výkup starožitného nábytku Dalešice, výkup použitého nábytku Dalešice, výkup nábytku Dalešice, výkup chromového nábytku Dalešice, výkup designového nábytku Dalešice, výkup nábytku Halabala Dalešice, výkup křesel Dalešice, výkup porcelánu Dalešice, výkup z pozůstalostí Dalešice, vyklízení pozůstalostí Dalešice. odhad starožitností Dalešice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI