Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dačice

Firma Výkup Antik Dačice je zaměřena na výkup starožitností Dačice a starožitného nábytku Dačice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDačice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dačice a výkup retro doplňků Dačice jako jsou stará křesla Dačice, staré kredence Dačice, chromové gauče Dačice, starožitné psací stoly Dačice, starožitné jídelny Dačice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dačice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dačice, výkup starožitného nábytku Dačice, výkup použitého nábytku Dačice, výkup nábytku Dačice, výkup chromového nábytku Dačice, výkup designového nábytku Dačice, výkup nábytku Halabala Dačice, výkup křesel Dačice, výkup porcelánu Dačice, výkup z pozůstalostí Dačice, vyklízení pozůstalostí Dačice. odhad starožitností Dačice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI