Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čučice

Firma Výkup Antik Čučice je zaměřena na výkup starožitností Čučice a starožitného nábytku Čučice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČučice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čučice a výkup retro doplňků Čučice jako jsou stará křesla Čučice, staré kredence Čučice, chromové gauče Čučice, starožitné psací stoly Čučice, starožitné jídelny Čučice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čučice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čučice, výkup starožitného nábytku Čučice, výkup použitého nábytku Čučice, výkup nábytku Čučice, výkup chromového nábytku Čučice, výkup designového nábytku Čučice, výkup nábytku Halabala Čučice, výkup křesel Čučice, výkup porcelánu Čučice, výkup z pozůstalostí Čučice, vyklízení pozůstalostí Čučice. odhad starožitností Čučice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI