Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čtyřkoly

Firma Výkup Antik Čtyřkoly je zaměřena na výkup starožitností Čtyřkoly a starožitného nábytku Čtyřkoly po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČtyřkoly ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čtyřkoly a výkup retro doplňků Čtyřkoly jako jsou stará křesla Čtyřkoly, staré kredence Čtyřkoly, chromové gauče Čtyřkoly, starožitné psací stoly Čtyřkoly, starožitné jídelny Čtyřkoly, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čtyřkoly z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čtyřkoly, výkup starožitného nábytku Čtyřkoly, výkup použitého nábytku Čtyřkoly, výkup nábytku Čtyřkoly, výkup chromového nábytku Čtyřkoly, výkup designového nábytku Čtyřkoly, výkup nábytku Halabala Čtyřkoly, výkup křesel Čtyřkoly, výkup porcelánu Čtyřkoly, výkup z pozůstalostí Čtyřkoly, vyklízení pozůstalostí Čtyřkoly. odhad starožitností Čtyřkoly

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI