Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Člunek

Firma Výkup Antik Člunek je zaměřena na výkup starožitností Člunek a starožitného nábytku Člunek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČlunek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Člunek a výkup retro doplňků Člunek jako jsou stará křesla Člunek, staré kredence Člunek, chromové gauče Člunek, starožitné psací stoly Člunek, starožitné jídelny Člunek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Člunek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Člunek, výkup starožitného nábytku Člunek, výkup použitého nábytku Člunek, výkup nábytku Člunek, výkup chromového nábytku Člunek, výkup designového nábytku Člunek, výkup nábytku Halabala Člunek, výkup křesel Člunek, výkup porcelánu Člunek, výkup z pozůstalostí Člunek, vyklízení pozůstalostí Člunek. odhad starožitností Člunek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI