Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čížová

Firma Výkup Antik Čížová je zaměřena na výkup starožitností Čížová a starožitného nábytku Čížová po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČížová ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čížová a výkup retro doplňků Čížová jako jsou stará křesla Čížová, staré kredence Čížová, chromové gauče Čížová, starožitné psací stoly Čížová, starožitné jídelny Čížová, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čížová z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čížová, výkup starožitného nábytku Čížová, výkup použitého nábytku Čížová, výkup nábytku Čížová, výkup chromového nábytku Čížová, výkup designového nábytku Čížová, výkup nábytku Halabala Čížová, výkup křesel Čížová, výkup porcelánu Čížová, výkup z pozůstalostí Čížová, vyklízení pozůstalostí Čížová. odhad starožitností Čížová

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI