Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čížov

Firma Výkup Antik Čížov je zaměřena na výkup starožitností Čížov a starožitného nábytku Čížov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČížov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čížov a výkup retro doplňků Čížov jako jsou stará křesla Čížov, staré kredence Čížov, chromové gauče Čížov, starožitné psací stoly Čížov, starožitné jídelny Čížov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čížov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čížov, výkup starožitného nábytku Čížov, výkup použitého nábytku Čížov, výkup nábytku Čížov, výkup chromového nábytku Čížov, výkup designového nábytku Čížov, výkup nábytku Halabala Čížov, výkup křesel Čížov, výkup porcelánu Čížov, výkup z pozůstalostí Čížov, vyklízení pozůstalostí Čížov. odhad starožitností Čížov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI