Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čížkrajice

Firma Výkup Antik Čížkrajice je zaměřena na výkup starožitností Čížkrajice a starožitného nábytku Čížkrajice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČížkrajice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čížkrajice a výkup retro doplňků Čížkrajice jako jsou stará křesla Čížkrajice, staré kredence Čížkrajice, chromové gauče Čížkrajice, starožitné psací stoly Čížkrajice, starožitné jídelny Čížkrajice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čížkrajice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čížkrajice, výkup starožitného nábytku Čížkrajice, výkup použitého nábytku Čížkrajice, výkup nábytku Čížkrajice, výkup chromového nábytku Čížkrajice, výkup designového nábytku Čížkrajice, výkup nábytku Halabala Čížkrajice, výkup křesel Čížkrajice, výkup porcelánu Čížkrajice, výkup z pozůstalostí Čížkrajice, vyklízení pozůstalostí Čížkrajice. odhad starožitností Čížkrajice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI