Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čížkovice

Firma Výkup Antik Čížkovice je zaměřena na výkup starožitností Čížkovice a starožitného nábytku Čížkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČížkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čížkovice a výkup retro doplňků Čížkovice jako jsou stará křesla Čížkovice, staré kredence Čížkovice, chromové gauče Čížkovice, starožitné psací stoly Čížkovice, starožitné jídelny Čížkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čížkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čížkovice, výkup starožitného nábytku Čížkovice, výkup použitého nábytku Čížkovice, výkup nábytku Čížkovice, výkup chromového nábytku Čížkovice, výkup designového nábytku Čížkovice, výkup nábytku Halabala Čížkovice, výkup křesel Čížkovice, výkup porcelánu Čížkovice, výkup z pozůstalostí Čížkovice, vyklízení pozůstalostí Čížkovice. odhad starožitností Čížkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI