Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čížkov

Firma Výkup Antik Čížkov je zaměřena na výkup starožitností Čížkov a starožitného nábytku Čížkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČížkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čížkov a výkup retro doplňků Čížkov jako jsou stará křesla Čížkov, staré kredence Čížkov, chromové gauče Čížkov, starožitné psací stoly Čížkov, starožitné jídelny Čížkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čížkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čížkov, výkup starožitného nábytku Čížkov, výkup použitého nábytku Čížkov, výkup nábytku Čížkov, výkup chromového nábytku Čížkov, výkup designového nábytku Čížkov, výkup nábytku Halabala Čížkov, výkup křesel Čížkov, výkup porcelánu Čížkov, výkup z pozůstalostí Čížkov, vyklízení pozůstalostí Čížkov. odhad starožitností Čížkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI