Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čižice

Firma Výkup Antik Čižice je zaměřena na výkup starožitností Čižice a starožitného nábytku Čižice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČižice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čižice a výkup retro doplňků Čižice jako jsou stará křesla Čižice, staré kredence Čižice, chromové gauče Čižice, starožitné psací stoly Čižice, starožitné jídelny Čižice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čižice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čižice, výkup starožitného nábytku Čižice, výkup použitého nábytku Čižice, výkup nábytku Čižice, výkup chromového nábytku Čižice, výkup designového nábytku Čižice, výkup nábytku Halabala Čižice, výkup křesel Čižice, výkup porcelánu Čižice, výkup z pozůstalostí Čižice, vyklízení pozůstalostí Čižice. odhad starožitností Čižice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI