Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Citov

Firma Výkup Antik Citov je zaměřena na výkup starožitností Citov a starožitného nábytku Citov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCitov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Citov a výkup retro doplňků Citov jako jsou stará křesla Citov, staré kredence Citov, chromové gauče Citov, starožitné psací stoly Citov, starožitné jídelny Citov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Citov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Citov, výkup starožitného nábytku Citov, výkup použitého nábytku Citov, výkup nábytku Citov, výkup chromového nábytku Citov, výkup designového nábytku Citov, výkup nábytku Halabala Citov, výkup křesel Citov, výkup porcelánu Citov, výkup z pozůstalostí Citov, vyklízení pozůstalostí Citov. odhad starožitností Citov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI