Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Citonice

Firma Výkup Antik Citonice je zaměřena na výkup starožitností Citonice a starožitného nábytku Citonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCitonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Citonice a výkup retro doplňků Citonice jako jsou stará křesla Citonice, staré kredence Citonice, chromové gauče Citonice, starožitné psací stoly Citonice, starožitné jídelny Citonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Citonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Citonice, výkup starožitného nábytku Citonice, výkup použitého nábytku Citonice, výkup nábytku Citonice, výkup chromového nábytku Citonice, výkup designového nábytku Citonice, výkup nábytku Halabala Citonice, výkup křesel Citonice, výkup porcelánu Citonice, výkup z pozůstalostí Citonice, vyklízení pozůstalostí Citonice. odhad starožitností Citonice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI