Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čistěves

Firma Výkup Antik Čistěves je zaměřena na výkup starožitností Čistěves a starožitného nábytku Čistěves po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČistěves ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čistěves a výkup retro doplňků Čistěves jako jsou stará křesla Čistěves, staré kredence Čistěves, chromové gauče Čistěves, starožitné psací stoly Čistěves, starožitné jídelny Čistěves, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čistěves z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čistěves, výkup starožitného nábytku Čistěves, výkup použitého nábytku Čistěves, výkup nábytku Čistěves, výkup chromového nábytku Čistěves, výkup designového nábytku Čistěves, výkup nábytku Halabala Čistěves, výkup křesel Čistěves, výkup porcelánu Čistěves, výkup z pozůstalostí Čistěves, vyklízení pozůstalostí Čistěves. odhad starožitností Čistěves

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI