Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Činěves

Firma Výkup Antik Činěves je zaměřena na výkup starožitností Činěves a starožitného nábytku Činěves po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČiněves ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Činěves a výkup retro doplňků Činěves jako jsou stará křesla Činěves, staré kredence Činěves, chromové gauče Činěves, starožitné psací stoly Činěves, starožitné jídelny Činěves, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Činěves z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Činěves, výkup starožitného nábytku Činěves, výkup použitého nábytku Činěves, výkup nábytku Činěves, výkup chromového nábytku Činěves, výkup designového nábytku Činěves, výkup nábytku Halabala Činěves, výkup křesel Činěves, výkup porcelánu Činěves, výkup z pozůstalostí Činěves, vyklízení pozůstalostí Činěves. odhad starožitností Činěves

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI