Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čímice

Firma Výkup Antik Čímice je zaměřena na výkup starožitností Čímice a starožitného nábytku Čímice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČímice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čímice a výkup retro doplňků Čímice jako jsou stará křesla Čímice, staré kredence Čímice, chromové gauče Čímice, starožitné psací stoly Čímice, starožitné jídelny Čímice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čímice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čímice, výkup starožitného nábytku Čímice, výkup použitého nábytku Čímice, výkup nábytku Čímice, výkup chromového nábytku Čímice, výkup designového nábytku Čímice, výkup nábytku Halabala Čímice, výkup křesel Čímice, výkup porcelánu Čímice, výkup z pozůstalostí Čímice, vyklízení pozůstalostí Čímice. odhad starožitností Čímice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI