Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Číměř

Firma Výkup Antik Číměř je zaměřena na výkup starožitností Číměř a starožitného nábytku Číměř po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČíměř ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Číměř a výkup retro doplňků Číměř jako jsou stará křesla Číměř, staré kredence Číměř, chromové gauče Číměř, starožitné psací stoly Číměř, starožitné jídelny Číměř, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Číměř z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Číměř, výkup starožitného nábytku Číměř, výkup použitého nábytku Číměř, výkup nábytku Číměř, výkup chromového nábytku Číměř, výkup designového nábytku Číměř, výkup nábytku Halabala Číměř, výkup křesel Číměř, výkup porcelánu Číměř, výkup z pozůstalostí Číměř, vyklízení pozůstalostí Číměř. odhad starožitností Číměř

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI