Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čimelice

Firma Výkup Antik Čimelice je zaměřena na výkup starožitností Čimelice a starožitného nábytku Čimelice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČimelice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čimelice a výkup retro doplňků Čimelice jako jsou stará křesla Čimelice, staré kredence Čimelice, chromové gauče Čimelice, starožitné psací stoly Čimelice, starožitné jídelny Čimelice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čimelice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čimelice, výkup starožitného nábytku Čimelice, výkup použitého nábytku Čimelice, výkup nábytku Čimelice, výkup chromového nábytku Čimelice, výkup designového nábytku Čimelice, výkup nábytku Halabala Čimelice, výkup křesel Čimelice, výkup porcelánu Čimelice, výkup z pozůstalostí Čimelice, vyklízení pozůstalostí Čimelice. odhad starožitností Čimelice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI