Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čilec

Firma Výkup Antik Čilec je zaměřena na výkup starožitností Čilec a starožitného nábytku Čilec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČilec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čilec a výkup retro doplňků Čilec jako jsou stará křesla Čilec, staré kredence Čilec, chromové gauče Čilec, starožitné psací stoly Čilec, starožitné jídelny Čilec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čilec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čilec, výkup starožitného nábytku Čilec, výkup použitého nábytku Čilec, výkup nábytku Čilec, výkup chromového nábytku Čilec, výkup designového nábytku Čilec, výkup nábytku Halabala Čilec, výkup křesel Čilec, výkup porcelánu Čilec, výkup z pozůstalostí Čilec, vyklízení pozůstalostí Čilec. odhad starožitností Čilec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI