Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čikov

Firma Výkup Antik Čikov je zaměřena na výkup starožitností Čikov a starožitného nábytku Čikov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČikov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čikov a výkup retro doplňků Čikov jako jsou stará křesla Čikov, staré kredence Čikov, chromové gauče Čikov, starožitné psací stoly Čikov, starožitné jídelny Čikov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čikov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čikov, výkup starožitného nábytku Čikov, výkup použitého nábytku Čikov, výkup nábytku Čikov, výkup chromového nábytku Čikov, výkup designového nábytku Čikov, výkup nábytku Halabala Čikov, výkup křesel Čikov, výkup porcelánu Čikov, výkup z pozůstalostí Čikov, vyklízení pozůstalostí Čikov. odhad starožitností Čikov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI