Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Číhaň

Firma Výkup Antik Číhaň je zaměřena na výkup starožitností Číhaň a starožitného nábytku Číhaň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČíhaň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Číhaň a výkup retro doplňků Číhaň jako jsou stará křesla Číhaň, staré kredence Číhaň, chromové gauče Číhaň, starožitné psací stoly Číhaň, starožitné jídelny Číhaň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Číhaň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Číhaň, výkup starožitného nábytku Číhaň, výkup použitého nábytku Číhaň, výkup nábytku Číhaň, výkup chromového nábytku Číhaň, výkup designového nábytku Číhaň, výkup nábytku Halabala Číhaň, výkup křesel Číhaň, výkup porcelánu Číhaň, výkup z pozůstalostí Číhaň, vyklízení pozůstalostí Číhaň. odhad starožitností Číhaň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI