Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cidlina

Firma Výkup Antik Cidlina je zaměřena na výkup starožitností Cidlina a starožitného nábytku Cidlina po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCidlina ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cidlina a výkup retro doplňků Cidlina jako jsou stará křesla Cidlina, staré kredence Cidlina, chromové gauče Cidlina, starožitné psací stoly Cidlina, starožitné jídelny Cidlina, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cidlina z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cidlina, výkup starožitného nábytku Cidlina, výkup použitého nábytku Cidlina, výkup nábytku Cidlina, výkup chromového nábytku Cidlina, výkup designového nábytku Cidlina, výkup nábytku Halabala Cidlina, výkup křesel Cidlina, výkup porcelánu Cidlina, výkup z pozůstalostí Cidlina, vyklízení pozůstalostí Cidlina. odhad starožitností Cidlina

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI