Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Číčovice

Firma Výkup Antik Číčovice je zaměřena na výkup starožitností Číčovice a starožitného nábytku Číčovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČíčovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Číčovice a výkup retro doplňků Číčovice jako jsou stará křesla Číčovice, staré kredence Číčovice, chromové gauče Číčovice, starožitné psací stoly Číčovice, starožitné jídelny Číčovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Číčovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Číčovice, výkup starožitného nábytku Číčovice, výkup použitého nábytku Číčovice, výkup nábytku Číčovice, výkup chromového nábytku Číčovice, výkup designového nábytku Číčovice, výkup nábytku Halabala Číčovice, výkup křesel Číčovice, výkup porcelánu Číčovice, výkup z pozůstalostí Číčovice, vyklízení pozůstalostí Číčovice. odhad starožitností Číčovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI