Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Číchov

Firma Výkup Antik Číchov je zaměřena na výkup starožitností Číchov a starožitného nábytku Číchov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČíchov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Číchov a výkup retro doplňků Číchov jako jsou stará křesla Číchov, staré kredence Číchov, chromové gauče Číchov, starožitné psací stoly Číchov, starožitné jídelny Číchov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Číchov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Číchov, výkup starožitného nábytku Číchov, výkup použitého nábytku Číchov, výkup nábytku Číchov, výkup chromového nábytku Číchov, výkup designového nábytku Číchov, výkup nábytku Halabala Číchov, výkup křesel Číchov, výkup porcelánu Číchov, výkup z pozůstalostí Číchov, vyklízení pozůstalostí Číchov. odhad starožitností Číchov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI